Новини



Детската школа към ЯК ”Кап...

”Sailing on Three Seas - E...

Покана Общо събрание на С...

Регата ”Николай Чудотворец...

„Родителски съвет” към СНЦ...

Празник на водните спортов...

International regatta ”Por...

Регата ”Порт Варна - 2018”...

Общо събрание 2018 г....

Проект ”Sailing on Three S...

Среща - представяне...

Междууниверситетска регата...

Порт Варна 17-20.08.2017 -...

Проект ”Ветроходна академи...


Реклама

1-во място ORC-C на ДП 2018
Реклама

https://www.facebook.com/yachtclubportvarna/
 

Класиране след II ден на регата "Порт Варна 2010"


 6412_1139472686857_1228606509_30570617_352909_n.jpg

Клас - Конрад 25 Старт: 13:21:10 Старт: 10:00:30
Race No 1 Race No 2 Общо
  Yacht Skipper Club Pos Points Pos Points Pos   Points
1 Албирео Венцислав Мазаков Rpyal Bulgaria Yacht Club 1 1 1 1,5 1   2,5
2 Пасат Георги Георгиев Черно Море Бриз 2 2 2 3 2   5
3 Алгол Александър Милев ЯК "Кап. Г. Георгиев 3 3 DNF 7,5 3   10,5
4 Нунки Мартин Пенчев ЯК "Кап. Г. Георгиев DNC 5 DNC 7,5 4   12,5
Клас IRC общо Старт: 13:21:10 Старт: 10:00:30
Race No 1 Race No 2  
Състезателно
 време
Коригирано
 време
Състезателно
 време
Коригирано
 време
 
  Yacht Skipper Club TCC H:M:S H:M:S H:M:S H:M:S  
1 Ronin Стефан Стефанов ЯК "Св. Николай" - София 1,019 02:27:26 02:30:14 04:18:03 04:22:57  
2 Chacal Николай Михайлов ЯК "Кап. Г. Георгиев" 1,013 02:32:36 02:34:35 04:28:53 04:32:23  
3 LZ Yachting Лъчезар Братоев Бавария Яхтс 1,050 02:35:23 02:43:09 04:23:13 04:36:23  
4 De Maria Христо Досев ЯК "Кап. Г. Георгиев" 0,972 02:48:47 02:44:03 04:57:34 04:49:14  
5 La Bella Момчил Петров Доминант 0,846 03:25:40 02:54:00 05:50:54 04:56:52  
6 Deva Кирил Ялнъзов Корабостроител 0,833 03:58:03 03:18:18 DNF DNF  
7 Dari Никола Николов Балчик 0,936 03:57:16 03:42:05 05:55:03 05:32:20  
Клас IRC Racer
Race No 1 Race No 2 Общо
  Yacht Skipper Club TCC H:M:S H:M:S Pts H:M:S H:M:S Pts Pos Points
1 Ronin Стефан Стефанов ЯК "Св. Николай" - София 1,019 02:27:26 02:30:14 1 04:18:03 04:22:57 1,5 1 2,5
2 Chacal Николай Михайлов ЯК "Кап. Г. Георгиев" 1,013 02:32:36 02:34:35 2 04:28:53 04:32:23 3 2 5
3 Dari Никола Николов Балчик 0,936 03:57:16 03:42:05 3 05:55:03 05:32:20 4,5 3 7,5
Клас IRC Cruiser
Общо
  Yacht Skipper Club TCC H:M:S H:M:S Pts H:M:S H:M:S Pts Pos Points
1 LZ Yachting Лъчезар Братоев Бавария Яхтс 1,050 02:35:23 02:43:09 1 04:23:13 04:36:23 1,5 1 2,5
2 De Maria Христо Досев ЯК "Кап. Г. Георгиев" 0,972 02:48:47 02:44:03 2 04:57:34 04:49:14 3 2 5
3 La Bella Момчил Петров Доминант 0,846 03:25:40 02:54:00 3 05:50:54 04:56:52 4,5 3 7,5
4 Deva Кирил Ялнъзов Корабостроител 0,833 03:58:03 03:18:18 4 DNF DNF 7,5 4 11,5
Клас Рали
Старт: 13:28:30 Старт: 10:10:00
Race No 1 Race No 2 Общо
  Yacht Skipper Club Pos Points Pos Points Pos Points
1 Сириус Андрей Стафунски ЯК "Кап. Г. Георгиев 1 1 1 1,5 1 2,5
2 Мирела Захари Говедаров ЯК "Кап. Г. Георгиев 2 2 2 3 2 5
3 Симона Станислав Викторов Бавария Яхтс 3 3 3 4,5 3 7,5
4 Мимоза Христо Левендов ЯК "Кап. Г. Георгиев DNF 7 DNF 10,5 4 17,5
5 Вега Стайко Стайков ЯК "Кап. Г. Георгиев DNC 7 DNC 10,5 4 17,5
6 Шедар Николай Скопчанов ЯК "Кап. Г. Георгиев DNC 7 DNC 10,5 4 17,5
 

 


19.06.2010г. 17:32ч.
 
Реклама