Новини

РЕГАТА ПОРТ ВАРНА – КУПИ Д...

45 години международна рег...

Покана Общо събрание на С...

Членски внос 2021 година...

Общо събрание 19.09.2020г....

РЕГАТА КУПА БЪЛГАРИЯ КОНРА...

Международна Регата Порт В...

РЕГАТА ПОРТ ВАРНА – КУПА Д...

Решение относно Общо Събра...

Покана Общо събрание на С...

Решение от извънредно Общо...

Общо събрание 26.12.2019г....

Детската школа към ЯК ”Кап...

”Sailing on Three Seas - E...

Покана Общо събрание на С...


Реклама

1-во място ORC-C на ДП 2018
Реклама

https://www.facebook.com/yachtclubportvarna/
 

Седем медала за клуба от II Dobrucea Cup


DSC_5763.jpg

Четири сребърни и три бронзови медала спечелиха състезателите на яхт клуб „Кап. Георги Георгиев – Порт Варна” във второто издание на Dobrucea Cup, домакин на което бе Морски клуб „Балчик”. Големият губещ в цялото състезание бе екипажът Мартин Тодоров/Христо Ангелфв в клас „470”. Нашите пропуснаха и трите старта през първия ден и въпреки трите си поредни победи в събота и неделя останаха втори в крайното класиране.


Крайно класиране (след 7 проведени гонки)

„Оптимист” общо класиране (23 участника)
1. Ебру Болат (Romanian Royal YC)    5 т.
2. Йон Влад Андрей (Electrica Constanta)    10 т.
3. Вилиана Димитрова (ЯК „Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)     15 т.

„Оптимист” момчета
1. Йон Влад Андрей (Electrica Constanta)    10 т.
2. Христо Младенов (ЯК „Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)    22 т.
3. Ириней Георгиев (ЯК „Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)    27 т.

„Оптимист” момчета младша
1. Йон Влад Андрей (Electrica Constanta)    10 т.
2. Ириней Георгиев (ЯК „Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)    27 т.
3. Кристиян Страхилов (СК „Черно море Бриз” Варна)    45 т.

„Оптимист” момичета
1. Ебру Болат (Romanian Royal YC)    5 т.
2. Вилиана Димитрова (ЯК „Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)     15 т.
3. Инна Иванова (МК „Балчик”)    28 т.

„Оптимист” момичета младша
1. Луана Бойченко (Electrica Constanta)    48 т.
2. Димана Стойчева (СК „Черно море Бриз” Варна)    45 т.
3. Йоана Тодорова (СК „Черно море Бриз” Варна)    80 т.

„Кадет” (6 екипажа)
1. Давид Димитров/Цветослав Мавродиев (СК „Черно море Бриз” Варна)    11 т.
2. Бианка Попеску/Йоана Захария (Electrica Constanta)    12 т.
3. Аджи-Ацай Дефне/Таня Перчели (Stinta Constanta)    12 т.

„Лазер Радиал” (4 участника)
1. Даниел Николов (СК „Черно море Бриз”)    6 т.
2. Едуард Гута (Electrica Constanta)    9 т.
3. Магдалена Йон (Electrica Constanta)     13 т.

Lazer 4.7 (4 участника)
1. Мариела Николова (СК „Черно море Бриз”)    5 т.
2. Козмин Барару (Electrica Constanta)    11 т.
3. Виктор Тодоров (СК „Черно море Бриз”)    16 т.

„420” (3 екипажа)
1. Александър Славчев/Тодор Първанов (МК „Балчик”)    5 т.
2. Васил Митев/Павел, Димитров (МК „Балчик”)    9 т.
3. Тодор Банков/Ясен Обретенов (ЯК „Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)    16 т.

„470” (5 екипажа)
1. Еленида Тронка/Каталина-Йонут Покоци (CS FART)    7 т.
2. Мартин Тодоров/Христо Ангелов (ЯК „Кап. Г. Георгиев-Порт Варна”)    15 т.
3. Ризван Галатеану/Денис Дериус (Stinta Constanta)    18 т.


16.09.2012г. 14:51ч.
 
Реклама