Новини

РЕГАТА ПОРТ ВАРНА – КУПИ Д...

45 години международна рег...

Покана Общо събрание на С...

Членски внос 2021 година...

Общо събрание 19.09.2020г....

РЕГАТА КУПА БЪЛГАРИЯ КОНРА...

Международна Регата Порт В...

РЕГАТА ПОРТ ВАРНА – КУПА Д...

Решение относно Общо Събра...

Покана Общо събрание на С...

Решение от извънредно Общо...

Общо събрание 26.12.2019г....

Детската школа към ЯК ”Кап...

”Sailing on Three Seas - E...

Покана Общо събрание на С...


Реклама

1-во място ORC-C на ДП 2018
Реклама

https://www.facebook.com/yachtclubportvarna/
 

II Купа на начинаещите в клас Оптимист –


beginners_cup.JPG

Второто издание на регатата за „Купата на начинаещите” ще се проведе от 20-ти до 22-ри септември в акваторията на Пристанище Варна. Тя е организирана от Яхт Клуб „Капитан Г. Георгиев” - Порт Варна, и Община Варна. Събитието се провежда за втора поредна година и в него участват само деца от Яхт Клуб „Капитан Г. Георгиев“, до възраст 15 години.
Второто издание ще премине при следната

ПРОГРАМА

РЕГАТА ЗА КУПАТА НА НАЧИНАЕЩИТЕ НА КЛАС „ОПТИМИСТ - ЮНГА”
20 - 22 септември 2013 г., Варна

Петък 20.09.2013 г.
16:00 - Официално откриване на регатата и теглене на жребий
16:30 - Техническа конференция на участниците с треньора
17:00 - Гонки тип „банан“

Събота 21.09.2013 г.

11:00 - Старт на първа гонка на първа група за квалификации на начинаещи.
* Старт на втора гонка на първа група за квалификации на начинаещи.
* Старт на трета гонка на първа група за квалификации на начинаещи.
* Старт на първа гонка на втора група за квалификации на начинаещи.
* Старт на втора гонка на втора група за квалификации на начинаещи.
* Старт на трета гонка на втора група за квалификации на начинаещи.
* Старт на тийм рейсинг - Група А срещу Група C
* Старт на тийм рейсинг - Група А срещу Група Б
* Старт на тийм рейсинг - Група Б срещу Група C
* - Старт ще бъде даван веднага след финала на предходната гонка.

Неделя 22.09.2013 г.

11:00 Старт на първа гонка на завършилите на първо и второ място от първа и втора група от предходния ден.
* Старт на втора гонка на групата за медалите.
* Старт на трета гонка на групата за медалите.
16:00 Официално закриване и награждаване на победителите.
17:00 Коктейл за всички деца и родители от детската школа, спонсори и съмишленици.


19.09.2013г. 10:34ч.
 
Реклама